PROJEKT LOGICO

W okresie od września do grudnia w naszej szkole realizowany był matematyczny projekt dla klas IV- VI. W ramach projektu przeprowadzono zajęcia, podczas których uczniowie trenowali tabliczkę mnożenia z Kartami Grabowskiego oraz przygotowywali się do udziału w matematycznej grze terenowej.

Przygotowania do turnieju z tabliczki mnożenia.

W ramach projektu przeprowadzono konkurs „Mistrz Tabliczki mnożenia” w ramach którego, przedstawiciele klas IV- VI zmierzyli się w konkurencjach: Bingo, Memory, Krzyżak i w grze „Mrówki”. Wyłoniono najlepsze trójki z każdej klasy, które uhonorowano nagrodami!

Dodatkowo 23 listopada odbyła się matematyczna gra terenowa w klimacie Harrego Pottera. Zadania matematyczne przygotowali nasi nauczyciele, natomiast za część związaną z Harrym odpowiedzialna była klasa VIa wraz z mamą Olą – mamą Michała Dudka. Po terenowych zmaganiach na terenie Zakrzowa na uczniów czekała w szkole smaczna, gorąca pizza.