Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

Rekrutacja 2021/2022


KOMUNIKAT W SPRAWIE REKRUTACJI

Drodzy Rodzice,

z uwagi na brak możliwości osobistego złożenia wniosku rekrutacyjnego w placówce, prosimy o przekazanie wniosku w formie papierowej (wraz ze wszystkimi załącznikami) w zaklejonej kopercie poprzez wrzucenie do skrzynki pocztowej przy budynku szkoły Marco Polo.

Poczta będzie odbierana kilka razy dziennie przez Pracownika placówki w godz.:  8:00-16:00 i otrzymają Państwo potwierdzenie SMS o wpływie wniosku.

Przed złożeniem wniosku proszę sprawdzić, czy uzupełnili Państwo wszystkie pola oraz czy złożyli Państwo podpisy we wszystkich wymaganych miejscach.

W rubryce „Imiona i nazwiska rodziców” podają Państwo zarówno imię jak i nazwisko/nazwiska obojga rodziców.

W kryteriach, gdzie należy okazać dokument poświadczający spełnianie kryterium należy dołączyć kserokopię tego dokumentu.

Wnioski należy składać wg terminarza.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sekretariatem szkoły.

 


Pobrany ze strony szkoły wniosek o przyjęcie oraz oświadczenie rodzica należy wypełnić i złożyć zgodnie z komunikatem powyżej.


PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLAS II- VIII

Przyjęcie dziecka do klas II-VIII jest możliwe tylko w przypadku, kiedy w danej klasie jest wolne miejsce.

O przyjęciu dziecka w tym przypadku decyduje Dyrektor po przeprowadzeniu rozmowy z rodzicami/opiekunami prawnymi oraz dzieckiem.

Na decyzję ma wpływ wynik egzaminu pisemnego i ustnego z języka angielskiego, z uwagi na różnice programowe wynikające ze zwiększonej liczby godzin języka angielskiego w PSP Marco Polo.


Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania :FAQ


Osoba do kontaktu:

Anna Orczykowska
tel.: 533-337-508
e-mail: marcopolo.wroclaw@operator.edu.pl