SUKCESY UCZNIÓW

W grudniu 2022 nasz szkolny zespół wziął udział w Turnieju Piłki Siatkowej VOLLEYMANIA WROCŁAW.
W turnieju udział wzięły zespoły szkolne z Wrocławia stworzone przez uczennice klas 4 i młodszych.
Dla większości dziewczyn była to pierwsza okazja turniejowa do gry 2×2. Nasze zawodniczki spisały się z bardzo dobrej strony zacięcie walcząc w każdym spotkaniu o punkty zajmując wysokie 4 miejsce.
Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w kolejnych turniejach. Serdecznie gratulujemy 🙂

7 listopada w TVP1 odbył się finał ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej. Alex z klasy 3a dotarł do tego etapu, tym samym stając się reprezentantem województwa dolnośląskiego. Choć jego drużyna nie wygrała, to uczestnikom udało się przybić piątkę polskim olimpijczykom, zobaczyć mecz Polska- Chile, odwiedzić multimedialną wystawę „Polska na Mundialach” oraz zwiedzić Warszawę. Wspomnienia i zdjęcia to doskonała pamiątką na całe życie. Alex, gratulujemy!

Gratulacje dla uczennicy klasy I – Zosi J., która zdobyła III miejsce na Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego w biegu na 60 metrów. 🥳🏆

Uczennice Naszej szkoły na Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci. Kasia zajęła wysokie 5 miejsce w skoku w dal. Gratulacje!

Podczas turnieju siatkówki dla szkół podstawowych Volleymania dwa zespoły reprezentowały PSP Marco Polo. Oczywiście nie obyło się bez miejsc w pierwszej piątce!
Pola Banaczyk i Hanna Jędrzejewska zajęły 3 miejsce (3 liga) w turnieju klas IV (rocznik 2011 i młodsi) oraz Aleksandra Łągwa, Kaja i Maja Kraszewskie zajęły 4 miejsce (1 liga) w turnieju klas V (rocznik 2010). Serdecznie gratulujemy!

Hanna Jędrzejewska z klasy 3b zdobyła złoty medal podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Wrocławskiego w Lekkoatletyce. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!