ZWROT PODRĘCZNIKÓW

28 maja 2020 autor: Szkoła Marcopolo

„UWAGA, w dniach 22 czerwca (klasy I – III) i 23 czerwca (klasy IV -VI) w godzinach 8:30-15:30 możliwy będzie zwrot podręczników i książek do biblioteki szkolnej. Bardzo prosimy o oddanie w tych dniach wszystkich wypożyczeń. W przypadku braku informacji jakie książki zostały wypożyczone, prosimy o kontakt z p. Agatą Goliszek. Zgodnie z umową użyczenia podręczników, jeśli w momencie zwrotu podręcznika, książka jest zniszczona, uszkodzona lub zaginęła – Rodzic zobowiązany jest do zwrotu kosztów książki. Ceny poszczególnych podręczników znajdą Państwo na stronie internetowej – w aktualnościach. W przypadku zwrotu uszkodzonej książki prosimy o zwrot odliczonej kwoty. Książki będzie można oddawać, przy tylnym wejściu do szkoły – wchodząc przez boczną bramę na teren szkoły. Przy zdawaniu książek prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (bezpieczne odległości, maseczki).”

CENY PODRĘCZNIKÓW –pobierz