REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

25 marca 2020 autor: Szkoła Marcopolo

Szanowni Państwo,

w dniu 26.03.2020 zgodnie z terminarzem rekrutacji, zostanie przesłana informacja o przyjęciu/nieprzyjęciu kandydatów w formie  SMS do wszystkich Rodziców, którzy złożyli wnioski w rekrutacji do kl. I na rok szkolny 2020/21.

Informacja o przyjęciu jest podana na podstawie wcześniejszego zakwalifikowania kandydatów oraz dopełnieniu formalności (potwierdzenia woli przyjęcia). Tym samym zakończony został I etap rekrutacji do kl.I PSP Marco Polo na rok szkolny 2020/21.

Informujemy także, że zgodnie z terminarzem rekrutacji w terminie od 22.04.2020 godz. 9:00 do 05.05.2020 godz.15:00 będzie można składać wnioski w rekrutacji uzupełniającej.

Rodzice kandydatów, którzy brali udział w I etapie rekrutacji , biorą także udział w rekrutacji uzupełniającej na podstawie złożonych wcześniej oświadczeń razem z wnioskiem rekrutacyjnym.

Kandydaci, którzy nie brali udziału w I etapie rekrutacji mogą złożyć wniosek w rekrutacji uzupełniającej w terminie podanym powyżej.

Pobrany ze strony www szkoły wniosek + oświadczenie Rodzica należy przekazać do sekretariatu szkoły w formie: skanu na adres mailowy  placówki podany poniżej.

Także w tym przypadku obowiązują terminy rekrutacji podane w terminarzu.

Wniosek należy zachować, będą Państwo zobowiązani dostarczyć go w późniejszym terminie do sekretariatu szkoły.

Szczegółowe informacje dot. rekrutacji znajdą Państwo na stronie www szkoły, w zakładce „rekrutacja”, m.in. harmonogram, kryteria oraz druki.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem tel. 533-337-508 lub mailowo: marcopolo.wroclaw@operator.edu.pl

Sekretariat pracuje zdalnie, a dyżur pełniony jest pon-pt w godz.8:30-15:30.

Z poważaniem Monika Schmidt-Rauchut – Dyrektor Szkoły Podstawowej Marco Polo