REKRUTACJA do szkoły i przedszkola

11 marca 2020 autor:

DRODZY RODZICE

Informujemy, że terminy rekrutacji do przedszkola i szkoły podstawowej pozostają bez zmian. Wnioski w rekrutacji przedszkolnej składane w dniach 20 -25 marca, będziemy przyjmować w sekretariacie w budynku szkoły. Wyniki rekrutacji szkolnej podane będą zgodnie z harmonogramem, listy zakwalifikowanych będą wywieszone na parterze w budynku szkoły.

Godziny pracy sekretariatu szkoły w dniach 16 – 25 marca będą podane  13 marca 2020r.

Sekretariat przedszkola w dniach 16 – 25 marca zostaje przeniesiony do sekretariatu szkoły.

Monika Schmidt-Rauchut – Dyrektor Szkoły Podstawowej i Przedszkola Marco Polo