1% podatku dla szkoły

10 lutego 2020 autor:

Jak można przekazać 1% do Fundacji?

W odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego należy wpisać nazwę i numer KRS Fundacji. Wpisujemy zatem: „Ogólnopolski Operator Oświaty” oraz numer KRS 0000044866.
Jako cel szczegółowy należy wpisać nazwę Placówki, do której uczęszcza Twoje dziecko: ” Marco Polo Wrocław”

Fundacja za pomocą przekazanych środków stara się systematycznie poprawiać zaplecze materialne placówek. Każdego roku doposażamy nasze przedszkola i szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne, zabawki czy meble. Pieniądze zebrane z tzw. 1% zasilają także przedsięwzięcia oraz inicjatywy, na które dotychczas nie znaleziono finansowania z innych dostępnych źródeł.

info A4